Ocelový plech

Domovská stránka >  Produkty >  Ocelový plech

SAE1012 SAE1018 mírně uhlíkové ocelové cívky za tepla válcované

Podpora přizpůsobení, délka lze zkrátit, podporována je i tovární kontrola

Brand:
TianJin Emerson
  • Přehled
  • Doporučené produkty

factory.jpg

Zavedení výrobku

Vysokokvalitní nízkouhlíkové za tepla válcované ocelové cívky splňující normy SAE J403 a ASTM A29/A29M. Žádné stupně SAE 1012 a SAE 1018 jsou nejvíce používanými třídami v produkci nízkouhlíkové oceli. Nabízejí vynikající tvářitelnost a svařitelnost spolu se stálými mechanickými vlastnostmi a jsou široce využívány v obecném strojírenství, stavebnictví a výrobě po celém světě.

Specifikace tříd oceli

Třída C Mn P S
SAE 1012 0.10–0.15% 0.30–0.60% 0.040% 0.050%
SAE 1018 0.15–0.20% 0.60–0.90% 0.040% 0.050%
Třída Mezní pevnost Pevnost v tahu Délkové prodloužení
SAE 1012 180–240 MPa 320–420 MPa 28–35%
SAE 1018 220–300 MPa 380–480 MPa 22–30%

SAE1012 je vhodná pro: hluboké tažení, složité ohýbání, tváření rotací, karosérie automobilů a kryty domácích spotřebičů
SAE1018 je vhodný pro: konstrukční úhelníky, rámce strojů, hřídele vyžadující obrábění a svařované sestavy vyžadující vyšší pevnost

Specifikace

Název produktu SAE1012 SAE1018 mírně uhlíkové ocelové cívky za tepla válcované
Standardní skladový sortiment 1,5 mm – 12,0 mm
Běžné tloušťky pro stavební použití 2,0 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm, 8,0 mm, 10,0 mm
Šířka řezu 100 mm – 2 000 mm
Standardní válcovací šířka 1 000 mm, 1 200 mm, 1 500 mm, 1 800 mm, 2 000 mm
Tolerance ±0,5 mm u řezaných hran, ±5 mm u válcovaných hran
Jednotková hmotnost 15–25 kg/mm šířky typicky
Zpracovatelské schopnosti Přesné dělení, střih na délku, vyrovnání, svařování, ohýbání
dostupná třída oceli A36, Q235B, SS400, S235JR, A572GR50, Q345B, S355JR, S275JR, A283GRC, SPHT, SG295, A516GR70, 16MO3, P265GH, P355GH, SA387, SAE1006, SAE1008, SAE1010, SAE1012, SAE1016, SAE1018, SAE1001, SAE1002, SAE10012M, SAE1016M, SPHE, S45C, S48C, SAE1022, SAE1025, SAE1050, SAE1065, A572GR65, A572GR60 a další třídy oceli.

Použití

Výroba automobilů: součásti podvozku a konstrukční zpevnění; kola a polotovary brzdových kotoučů; rámy sedadel a mechanismy pro jejich nastavení; uchycení a konzoly výfukového systému; upevňovací pásy a montážní díly pro palivové nádrže.

Ocelové konstrukční prvky: nosníky, sloupy a příčníky; podkonstrukce střech a podlah; průvlaky a nosníky pro ocelové budovy; součásti mostů a dočasné konstrukce; lešení a bednění.

Obecné strojírenství: základny strojů a rámce zařízení; dopravníkové systémy a zařízení pro manipulaci s materiálem; zemědělská technika a součásti traktorů; výroba nádrží a sil, železniční podvozky a součásti kolejových vozidel.

Energetický sektor: vnitřní plošiny a žebříky pro věžové konstrukce větrných elektráren; systémy pro upevnění solárních panelů; podpěry potrubí a konstrukce kompresorových stanic; podpěry vedení.

Balení a logistika

20stopový kontejner: 20–26 tun v závislosti na rozměrech cívky
40stopní kontejner: maximálně 24–27 tun
Hromadní nekontejnerové přepravy: jednotlivé cívky nebo balené zásilky

packing (6).jpg

Často kladené otázky

Otázka: Jaký je rozdíl mezi SAE1012 a SAE1018? Kterou z nich mám zvolit?

Odpověď: SAE1012 má obsah uhlíku 0,10–0,15 %, což z něj činí měkčí a tažnější ocel. SAE1018 má obsah uhlíku 0,15–0,20 % a vyšší obsah manganu, který zvyšuje pevnost o 20–30 % při zachování dobré tvářitelnosti.

Pro aplikace vyžadující hluboké tažení, složité ohýbání nebo maximální studené tváření zvolte SAE1012. Pro konstrukční součásti, součásti určené k obrábění nebo aplikace vyžadující vyšší pevnost zvolte SAE1018. Obě oceli nabízejí vynikající svařitelnost.

Otázka: Jaké jsou tloušťkové a šířkové rozsahy vašich skladových zásob?
Standardní skladové zásoby: Tloušťky se pohybují v rozmezí od 1,5 mm do 12,0 mm a šířky od 600 mm do 2 000 mm. Běžné rozměry, jako jsou 2,0 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6,0 mm a 8,0 mm, jsou trvale skladem a k dispozici ke ihned proveditelné expedici. Na objednávku přímo od výrobce lze zhotovit i neobvyklé tloušťky v rozmezí od 1,2 mm do 25,0 mm.

Otázka: Nabízíte služby řezání plechů na míru?

Odpověď: Máme laserové stroje pro řezání a nabízíme komplexní služby řezání plechů na míru. Rozsah délek je 500 mm až 12 000 mm, standardní tolerance činí ±1,0 mm, přesná tolerance je ±0,5 mm.

Otázka: Jak mohu co nejrychleji získat vaši cenovou nabídku?

Odpověď: Kontaktujte prosím:

E-mail: [email protected]

WeChat/WhatsApp/Mobil: +8613512028034

Získejte bezplatnou cenovou nabídku

Náš zástupce vám brzy zavolá.
E-mail
Jméno a příjmení
Název společnosti
Příloha
Nahrajte prosím alespoň jeden přílohu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt
Zpráva
0/1000