Oceľová cievka

Domovská stránka >  Výrobky >  Oceľová cievka

1,6 mm 1,8 mm kvalitné studenovälcované oceľové plechy, cievka

Poskytujeme rôzne suroviny, ako napríklad oceľové cievky za tepla valcované a za studena valcované, nehrdzavejúce oceľové cievky, pozinkované cievky, rúry z uhlíkovej ocele a z nehrdzavejúcej ocele.

Brand:
TianJin Emerson
  • Prehľad
  • Odporúčané výrobky

factory.jpg

Prehľad produktu

Naše plechy a cievky z ocele za studena valcovanej prvej triedy s hrúbkou 1,6 mm a 1,8 mm ponúkajú ideálnu rovnováhu medzi pevnosťou, tvárnosťou a kvalitou povrchu pre priemyselné aplikácie strednej hrúbky. Vyrábajú sa z horúco valcovanej ocele prvej triedy prostredníctvom presného za studena valcovania a kontinuálneho žíhania a tieto cievky spĺňajú najvyššie štandardy v oblasti rozmerovej presnosti, mechanického správania a estetického povrchového dokončenia.
Rozsah hrúbok 1,6 mm a 1,8 mm predstavuje optimálny kompromis medzi tenkými presnými plechmi a ťažšími konštrukčnými doskami. Tieto hrúbky poskytujú dostatočnú tuhosť pre nosné panely a konštrukčné posilnenia, pričom si zachovávajú vynikajúcu ohýbateľnosť, zvárateľnosť a priľnavosť náterov, čo robí oceľ za studena valcovanú nevyhnutnou v rôznych výrobných odvetviach.
Ploché ocelové plechy z chladne valcovaného ocelového pásu, trieda
SPCC, DC01, ST12, CS B, SPCD, DC03, ST13, DS A, DS B, DS C, SPCE, DC04, ST14, DDS, SPCF, DC05, ST15, EDDS, SPCG, DC06, DC07, ST16, ST17, EDDS, S215G (ST37-2G), S245G (ST44-3G), S325G (ST52-3G), 170P1, 2110P1, 250P1, 180P2, 220P2, 260P2, 140BH (CR140BH), 180BH (CR180BH), 180H1, 180BH2, HC180B, 220BH (CR220BH), HC220B, 260BH (CR260BH), HC260B, 300BH (CR300BH), HC300B, CR260/450DP, CR300/50
dP, CR340/590DP, CR420/780DP, CR550/980DP, H240LA
(HC240LA), HC260LA, H280LA (HC280LA), HC300LA, H320LA
(HC320LA), HC340LA
(ZStE340), HC380LA (ZStE380), HC420LA
(ZStE420)
M), HC460LA, CR380/590TRIP, CR400/690TR, CR420/780TRIP, CR450/980TRIP, Q700NQJ, QP980, ZT1/2/3/4, AYHS1/2/3/4/5, AHG1/2/3/4/5, TD1/2

Čo znamená „Prime“

Označenie „Prime“ zaručuje materiál prvej kvality bez akýchkoľvek chýb, ktoré by znížili kvalitu výrobku na úroveň sekundárneho alebo komerčného materiálu. Každá cievka sa vyrába z overeného primárneho horúcovalcového polotovaru, spracováva sa na kalibrovanom zariadení a kontroluje sa podľa prísnych prijímacích kritérií pre materiál triedy „prime“. Dostanete materiál s rovnakou hrúbkou po celej šírke, s konzistentnými mechanickými vlastnosťami od cievky k cievke a povrchovým úpravou vhodnou pre viditeľné alebo natierateľné aplikácie bez potreby ďalšieho brúsenia alebo predbežnej úpravy povrchu.

Špecifikácie

Hrúbka: hlavné hrúbky 1,6 mm a 1,8 mm. Tolerancia je udržiavaná na ±0,05 mm alebo lepšia podľa noriem EN 10130 / JIS G3141. Celý rozsah hrúbok od 0,12 mm do 3,0 mm je dostupný.
Šírka: štandardne 600 mm – 1 500 mm. Medzi najobľúbenejšie šírky patria 1 000 mm, 1 219 mm, 1 250 mm a 1 500 mm. Presné rezy na individuálne šírky od 30 mm vyššie.
Vnútorný priemer cievky: 508 mm alebo 610 mm podľa špecifikácie zákazníka.
Hmotnosť cievky: 5–10 metrických ton štandardne. Na vyžiadanie sú dostupné individuálne hmotnosti cievok prispôsobené vašim vyvíjacom a spracovateľským zariadeniam.
Povrchová úprava: Matná (SD) — matný povrch, ktorý je optimálny pre náter, práškové nátery a všeobecné tvárnenie. Lesklá (SB) — odrazový povrch pre dekoratívne alebo viditeľné architektonické aplikácie.
Stav povrchu: Mierne naolejený pre štandardnú ochranu proti korózii počas skladovania a prepravy. Suchý (neolejený) povrch je dostupný pre okamžité zváranie, laserové rezy alebo lepenie.
Okraj: Výrobný okraj alebo orezaný (rozrezaný) okraj s kontrolou hrán (burr) za účelom bezpečnej manipulácie a zachovania konštantnej šírky.
Štandardy: JIS G3141, EN 10130, ASTM A1008, GB/T 5213.
Dostupné triedy: SPCC, DC01, ST12, Q195 (komerčná kvalita); SPCD, DC03, ST13 (kvalita pre taženie); SPCE, DC04, ST14 (kvalita pre hlboké taženie).
photobank (20).jpg

Mechanické vlastnosti

Komerciálne kvalitné primárne cievky v rozsahu 1,6 mm – 1,8 mm zvyčajne vykazujú medzu klzu pod 280 MPa a pevnosť v ťahu v rozmedzí 270 až 410 MPa. Minimálna predĺžiteľnosť 28 % zaisťuje spoľahlivý výkon pri ohýbaní, tvárnení okrajov a ľahkom tažení bez rizika zlomenia.
U tried určených na taženie (DC03/SPCD) klesá medza klzu pod 240 MPa, zatiaľ čo predĺžiteľnosť sa zlepšuje na minimálne 34 %, čo umožňuje stredne intenzívne tvarovanie ťahom a hlbšie taženie. U hlbokotažných tried (DC04/SPCE) sa predĺžiteľnosť zvyšuje na 38 % a medza klzu klesá pod 210 MPa, čo umožňuje výrobu komplexných geometrií, napríklad karosériových panelov automobilov alebo hlboko tažených nádob.
Tvrdosť v žiarovo upravenej a povrchovo kalibrovanej (skin-passed) stave je pre komerčnú kvalitu v rozsahu 50–71 HRB, čo zabezpečuje potrebnú mäkkosť pre tvárnenie na lisy a štampovanie, pričom zároveň udržiava dostatočnú tuhosť pre samonosné konštrukcie.

Výrobné excelentnosti

Výroba začína s primárnymi horúcovalcovanými očistenými cievkami vybranými pre čistú chemickú zloženie a rovnakú hrúbku. Pás prechádza viacstanovým tandemovým studeným valcovacím strojom, kde hydraulické automatické riadenie hrúbky udržiava hrúbku v úzkych toleranciách po celej šírke pásu a po celej dĺžke cievky.
Nasleduje kontinuálna žíhanie, pri ktorej sa pás zohrieva na presné teploty rekryštalizácie v ochrannom atmosférickom prostredí, aby sa zabránilo oxidácii. Tým sa obnoví plná tažnosť a zároveň sa zachová jemná zrnitá štruktúra, ktorá poskytuje studenovalcovanému ocele vynikajúcu kvalitu povrchu.
Záverečné jemné valcovanie (skin pass) aplikuje kontrolované mierne zmenšenie – zvyčajne 0,5 % až 2 % – na vytvorenie textúry povrchu, zlepšenie rovnosti a odstránenie javu medznej pevnosti, ktorý spôsobuje vznik Lüderových čiar (stretcher strain marks) počas tvárnenia. Výsledkom je cievka, ktorá sa hladko podáva do vášho lisu, zlomového stroja alebo valcovacieho stroja a zabezpečuje konzistentnú výrobu dielov sériu za sériou.

Často kladené otázky

Q: Môžem v jednej objednávke zmiešať hrúbky 1,6 mm a 1,8 mm?
A: Áno. Prijímame zmiešané hrúbky a šírky v jednom kontajneri. Plný kontajner (~25 ton) za najvýhodnejšie prepravné sadzby.
Q: Môžete rezať na plechy?
A: Áno. Strojové strihanie na akúkoľvek dĺžku od 500 mm do 6 000 mm. Napínacie vyrovnanie pre aplikácie, kde je kritická rovnosť povrchu.
Q: Je dostupné rozrezávanie?
A: Áno. Od šírky 30 mm vyššie. Tolerancia ±0,1 mm.

Q: Návšteva výrobného závodu?

A: Samozrejme. Naplánujte ju prostredníctvom nášho predajného tímu.

Q: Ako čo najrýchlejšie získam vašu cenovú ponuku?

Odpoveď: Kontaktujte nás prosím:

Email: [email protected]

WeChat/WhatsApp/Mobil: +8613512028034

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Náš zástupca vás čoskoro kontaktuje.
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Attachment
Nahrajte aspoň jednu prílohu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt
Správa
0/1000